Krom Uygulamalar
Krom Korkuluk
Paslanmaz Sistemler
Bağlantı Cihazları

Kurumsal

Tarihçe

PİNSİS Türker ONAY tarafından 2004 yılında kurulmuştur. İlk senelerinde farklı cihazlar için bağlantı standları üreten PİNSİS, Krom Korkuluk ve farklı Krom uygulamaları ile üretim ve faaliyet alanını genişletmiştir.

Müşteri memnuniyetini işinin merkez noktası olarak belirleyen PİNSİS, özel ölçülerde müşteri isteklerine uygun üretim yaparak kalitesinden ödün vermeden yoluna devam etmektedir.
Korkuluk 1
Korkuluk 2
Korkuluk 3
Korkuluk 4

Krom uygulamalar

Ürettiğimiz krom ürünlerden sadece bazıları: Krom özel imatları hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçin.

Bağlantı Standları

Pos Terminali, Pinpad Cihazları, Ödeme Kaydedici cihazlar, Tablet PC ve İpad için bağlantı standları ile kiosk üreten firmamız her türlü zemine ve konuma göre cihazlarınızı projeniz için konuşlandırmaktadır. Makine sanayicileri için hareketli bağlantı elemanlarımız tamamlayıcı unsurlar olmaktadır. Makine üreticileri için; bir güneş panelini bağlamak, monitör yada ekranı açılı hareketlerle makineye yerleştirmek bizim işimiz.

Ürünlerimiz market, benzin istasyonu, sinema, çiçekçi, zincir mağaza kısacası ödeme ve bilgi gereken her yerde sizi karşılamak için bekliyor olacak. Tablet PC'ler bir alışveriş esnasında bizi mağazada karşılayacak ve İpad kioksumuz bu hizmeti sizlere ulaştırmak için hazır olacak.

Tamamen müşteri talebine göre kalıp ve üretim şartlarını hazırlayan firmamız adet sınırlamasız projeleriniz için çalışmalar yapmaktadır. Siz cihazınızın kullanmak istediğiniz şartlarını verin biz ürünün prototipini oluşturalım. Çözüm için 7/24 ulaşabilirsiniz.

Ürün Örnekleri:
Sosyal medya
Bizi takip edin!
Destek Hattı
Servis Hattı
Soru ve sorunlarınızda size yardımcı olabilmemiz için lütfen bizimle irtibata geçin.

Destek hattımız ve iletişim formumuz hizmetinizde.

İletişim Formuna git